close
دانلود آهنگ جدید
سریال همزاد ها, سریال همزاد ها از bbc, فیلم نامه همزاد ها

امروز یکشنبه 03 شهریور 1398 ميباشد.

انجمن تفریحی
سریال همزاد ها


موضوع : سریال

سریال همزاد ها

امروز فیلم ها و سریال همزاد ها رو براتون اماده کردم خیلی جالبه

سارا به خانه برگشت به کیرا با فرار، اما کشف یک خانه غارت و یک پنجره باز، و فریاد می زند را به هوا سرد شب برای دختر از دست رفته خود.

 

سریال همزاد ها

 

2. طبقه پایین، سارا مواجه با دو مادر او: کسی است که او را بزرگ، خانم S (ماریا دویل کندی و کسی که به طور مصنوعی توسط دانشمندان، آملیا (ملانی نیکولز-ملک) گذاشته شد.


سریال همزاد ها

 

بیشتر طبقه پایین گره خورده است تا هلنا (Maslany خواهر دوقلوی ناپایدار سارا، که او "را نجات داد" از Tomas (دانیل کاش)، مرد دیوانه که هلنا مطرح می شود یک قاتل است. سارا می گوید واکنش هلنا به ملاقات مادر خود را "تعیین آنچه که ما با او انجام دهد."

 

3. قبل از معرفی بزرگ، هلنا موقعی آملیا بپرسید سارا اگر آنها می توانند در جلسه خصوصی به بحث در مورد خانم S.


همزاد ها

 

4. در همین حال، به طبقه بالا، خانم S می رود از طریق همه چیز آملیا و کشف این عکس.


همزاد ها

 

همزاد ها

 

اما قبل از او می تواند آن را سرقت، کیرا قطع با یک هشدار شوم: "من فکر می کنم چیزی بد است که دوباره اتفاق می افتد." آره، بنابراین ما، بچه.
5. برگشت در زیرزمین، هلنا ملاقات مادر از تولد او، گفته می شود که سارا دوقلوی او "sestra،" است و او است از علم به دنیا آمد، نیست، به عنوان توماس به او گفت، یک رحم کاملا تر و تمیز.


سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

که بسیاری از اطلاعات برای یک نفر ناپایدار که مسئولیت رسیدگی به است.
6. مراسم خانواده است کارآگاه هنری بل (کوین Hanchard)، که پس از یادگیری او شده است به عنوان شریک زندگی سابق خود بث چایلدز (Maslany) نما و منحرف تحقیقات از روز 1 سارا را دستگیر قطع شده است.


سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

7. در حالی که این اتفاق می افتد، هلنا فرار میکند.


سریال همزاد ها

 

استراحت هلنا


سریال همزاد ها

 

8. دکتر آلدوس Leekie (مت فریور)، مرد پشت این آزمایش شبیه سازی، می پردازد آلیسون هندریکس (Maslany) بازدید و ارائه می دهد او یک راه از: یک زندگی آزاد از نظارت، امنیت مالی، و استقلال کامل برای خانواده اش را در ازای برای چند معاینات پزشکی معمول هر سال است.


 سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

9. کوزیما NIEHAUS (Maslany) کشف او، مانند بسیاری از کلون پیش از او، به شدت بیمار است.


سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

10. سارا، بانک مرکزی با دروغ او زندگی شده است - و خطر او ناخواسته کشیده دخترش را - آغاز می شود کل داستان به هنر زمانی که آنها توسط دانیل روزن (متی بنت)، یک lacky Leekie، که آزاد سارا قطع .


سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

11. در همین حال، Leekie ارائه کوزیما با معامله همان او را به آلیسون ارائه شده است. او همچنین به ذهن علمی او (کوزیما یک زیست شناس تکاملی است) با توزیع بیش از همه مواد ژنتیکی او و ارائه او یک کار مطالعه کلون تمام وقت تجدید نظر.


سریال همزاد ها

 

12. سارا می رسد در ساختمان Leekie به کشف پل Dierden (دیلن بروس مرد او را در حالی که با تغییر ظاهر به عنوان بث، بلکه خواب آمد برای مراقبت از. وقتی پرسیده شد که چرا او کار می کند برای Leekie، او می گوید، "آنها هنوز افغانستان در من."


سریال همزاد ها

 

13. سارا پیاده روی به دیدار Leekie، اما در عوض توسط راشل دانکن روبرو - یکی دیگر از کلون! راشل ارائه می دهد سارا معامله یکسان آزادی کنترل و با استفاده از ایمنی KIRA و به عنوان یک ابزار دستکاری.


سریال همزاد ها سریال همزاد ها

 

14. کلون POW وق. بحث در مورد دختران معاملات و آلیسون تمایل به قبول آن است. اما در حالی که کوزیما و سارا نیز منافع را ببینید، آنها بسیار با احتیاط از کار با افرادی که با بی دقتی آنها را ایجاد کرده است.


سریال همزاد ها

 

این صحنه نیز نشان میدهد که چگونه یتیم باور نکردنی سیاه تیم جلوه های ویژه است.

 

15. روز بعد، آلیسون کشف همسایه اش Aynsley (ناتالی Lisinska) در حال حرکت است. باور Aynsley به مانیتور او، آلیسون التماس او برای گفتن حقیقت وقتی که بسیار، بسیار بد است.


سریال همزاد ها

 

در Aynsley به آرامی خفه پس از روسری خود را می شود به طور تصادفی به دفع زباله کشیده می شود.

آلیسون در ابتدا اجرا می شود آن را خاموش، اما تغییر ذهن او را به از بین بردن بزرگترین تهدیدی برای امنیت خانواده اش: نظارت.

 

سریال همزاد ها

 

16. در همین حال، هنر و کارآگاه Deangelis (اینگا Cadranel) در ادامه به بررسی سارا منینگ زمانی که آنها کشف یکی از همکاران شناخته شده است: ویک (مایکل MANDO).


سریال همزاد ها

 

آنها به دنبال سوء استفاده دوست پسر سابق سارا به یک جلسه معتادان گمنام و، زمانی که آنها او را با تهدید زندان، ویک فکر می کند او در کوه در می رم سارا است، اما در واقع ارسال پلیس مستقیما به آلیسون.

 

17. آنها زن دیگری با همان چهره را کشف کنید.

سریال همزاد ها

 

18. سارا سر کردن برای دیدار با آملیا، ترک ها Kira با خانم که سارا می گوید به اعتماد ندارند آملیا.


سریال همزاد ها

 

19. دلفین Cormier به (Evelyne Brochu) نشان می دهد تا در (اردن Gavaris) آپارتمان فلیکس به جبران با کوزیما، که کشف دلفین برای Leekie مشغول به کار بود. فلیکس "آن می شود."

 

سریال همزاد ها

 

 
دلفین هشدار کوزیما به اعتماد Leekie نیست و عذر خواهی برای نقض اعتماد او. در ابتدا با احتیاط از اجازه دادن به دلفین در، آن را روشن کوزیما هنوز هم عمیقا مراقبت برای او معشوق سابق. به علاوه، او نیاز به یک هیئت مدیره صدایی برای بررسی DNA او. کوزیما معتقد مواد ژنتیکی خود را به نمرات آب شود.

20. آملیا نشان می دهد تا در آپارتمان بث، که در آن او قرار است به ملاقات با سارا، تنها به کشف هلنا-کلاه گیس چادری، و یک OL، چاقو بزرگ در معده او.

سریال همزاد ها

 

"من باید به شما هشدار می دهند، سارا. مادر رضاعی خود را، خانم است که او می گوید او نمی باشد. من چیزی شما باید ببینید داشته باشد، "آملیا می گوید. اما قبل از آملیا می توانید دست - و توضیح - عکس، هلنا او چاقو میزند در معده است.
"شما به من به ایشان داد. شما اجازه دهید آنها من را در این راه، "یک هلنا دیوانه چشم می گوید به عنوان آملیا خونریزی در وحشت.


21. آلیسون، ذهنی از کنترل خارج می پس از اجازه دادن به Aynsley می میرند، می یابد راحتی غیر منتظره در شوهر جدا او دانی (کریستین Bruun در)، که عهد به تغییر روش underwhelming و می خواهد آنها را از ابتدا شروع.


سریال همزاد ها

 

22. یک تماس تلفنی از هلنا سارا به ارمغان می آورد به انبار رها که در آن آملیا، نزدیک به مرگ، دست بر روی عکس.

 

سریال همزاد ها

 

سارا آن flips برای دیدن نام پزشکان ویرایش، اما چیزی به نام پروژه LEDA، و تاریخ، به unobscured مانده است. قبل از او می توانید پاسخ را دریافت کنید، شخص سارا است که در رویای تمام زندگی خود را در مقابل او می میرد.


23. هلنا و سارا مبارزه. سارا می کشد تفنگ، اما هلنا معتقد سارا ناتوان از کشتن او است زیرا "ما خانواده هستیم."


سریال همزاد ها

 

او اشتباه است.


سریال همزاد ها

 

"من در حال حاضر یک خانواده داشته باشد،" سارا گوید او به عنوان شاخه هلنا بار در معده است.


24. دلفین به یاد تگ ID کوزیما و (از طریق برخی از سخنان نامفهوم تکنو) آنها را کشف مواد ژنتیکی او است که در واقع پنهان کد باینری.

 

سریال همزاد ها

 

25. احاطه شده توسط مرگ، سارا خواستار راشل و موافق به امضای قرارداد اگر به این معنی کیرا را می توان از این زندگی از تخریب نجات داد.


سریال همزاد ها

 

26. آلیسون، که امضا و به راشل فکس قرارداد، متوجه می شود که پلیس جسد Aynsley را کشف کرده اند.


 سریال همزاد ها

 

27. سارا توسط پل استقبال او به عنوان در دفتر راشل می رسد.


سریال همزاد ها

 

او نشان می دهد که در طول زمان خود در افغانستان، او به طور تصادفی شش کشته و تفنگداران دریایی Leekie آن را پوشش داده است. "این چیزی است که آنها در من،" او می گوید، و افزود که از سارا خارج از کنترل Leekie متولد شد، او هیچ کنترل واقعی بر او ندارد مگر اینکه او اجازه می دهد تا او را به.


28. کوزیما کد را سرکوب کرده و خواستار سارا به برچسب ها DNA خود را در واقع اختراع ثبت شده، و این که تمام کلون اموال Leekie است، به این معنی که او آنها را صاحب - و می تواند از Kira ادعا می کنند.

 

سریال همزاد ها

 

29. سارا رها طرح خود و "تا شما، proclone" ایمیل می فرستد به راشل. او تلفن شخص ثالث مرموز و می گوید: "شما می دانید چه باید بکنید."


سریال همزاد ها

 

30. تحت پوشش رفتن برای تنه زدن، دانی نشان داد به مانیتور واقعی آلیسون، و Leekie می گوید طرح خود را در مسیر بازگشت است.

 

سریال همزاد ها

 

31. غرق شده توسط کشف او و جهل دلفین از آنچه واقعا اتفاق می افتد شد کوزیما نشان می دهد که او بیمار است و می افتد به آغوش او.


سریال همزاد ها

 

 32. سارا به خانه برگشت به کیرا با فرار، اما کشف یک خانه غارت و یک پنجره باز، و فریاد می زند را به هوا سرد شب برای دختر از دست رفته خود.


سریال همزاد ها

 

 بازديد : 3147
نويسنده:جمعه 17 / 07 / 1394 ساعت:
مطالب تصادفي
مطالب پربازديد
بخش نظرات اين مطلب
اين نظر توسط ماسی در تاريخ 1395/2/16 و 22:58 دقيقه ارسال شده است

هرهفته این سریال رومیبینم..خیلی عالیه..ممنون
پاسخ : تشکر


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

اطلاعات کاربري


    عضو شويد

    نام کاربری :
    رمز عبور :

    فراموشي رمز عبور؟

آخرين مطالب انجمن

2214 180 764 537 952 18,300 37,661 264,888 1,833,490